04.05.2024 HEROS CUP Frederiksværk /DDK/

Sara Trbulin najboljša tekmovalka na Danskem turnirju HEROS CUP. Naša dekleta na Danskem osvojila dve zlati, dve srebrni in bronasto medaljo.

V danskem Frederiksvearku je 04.05.2024 potekal mednarodni rokoborski turnir HEROS CUP. Sodelovale so klubi iz šestih držav, Nizozemska, Švedska, Norveška, Poljska, Danska in naša dekleta iz Slovenije. Za našo ekipo so nastopile Mihaela Čirič, Sara Trbulin, Nuša Majer, Ana Jeza in Tayra Rak. Osvojili smo dva prva mesta Mihaela Čirič in Sara Trbulin. Nuša Majer in Tayra Rak sta bili drugi in Ana Jeza tretja. Saro Trbulin je prejela pokal in nagrado organizatorja turnirja za najboljšo tekmovalko turnirja. Z nastopom na danskih tleh je naš klub v svojih 18-ih letih delovanja zapisal tudi 18-to državo v kateri so nastopili naši tekmovalci in tekmovalke. Po izjemnem turnirju smo si vzeli čas za obisk kraljevine Danske in si ogledali veliko zgodovinskih znamenitostih v Jeagersprisu, Federiksborgu, in zadnji dan še obiskali Kopenhagen in si ga ogledali.

sara
ekipa
3