12.05.2024 GIMKOV POKAL 2024

Na stopničkah Žiga Detiček in Špela Detiček

To nedeljo je v telovadnici poljčanske OŠ potekalo gimnastično tekmovanje šol in gimnastičnih društev SV Slovenije GIMKOV POKAL v tehnični organizaciji našega kluba in pod okriljem Gimnastične zveze Slovenije. To je že tretji GIMKOV POKAL v Poljčanah. Tekmovanja se je udeležilo 218 tekmovalcev iz 17ih šol in društev. Naša ekipa je imela 12 tekmovalk in enega tekmovalca v prvi triadi, tri tekmovalke in dva tekmovalca v drugi triadi in dve tekmovalki v tretji triadi. Najbolj sta se izkazala Žiga Detiček, ki je osvojil 1.mesto med najmlajšimi dečki in Špela Detiček ki je osvojila 2.mesto med starejšimi deklicami. Naše ekipe sta osvojile ekipno 4.mesto med mlajšimi dečki, 6 in 7.mesto med najmlajšimi deklicami.

Žiga Detiček
ekipa2
Žiga Detiček
Špela Detiček
GIMKO10
ekipa